Vybavení

Tvrdé povrchy

NOVINKA! Pořídili jsme výkonného pomocníka na čištění a údržbu tvrdých povrchů, jako jsou dlaždice, průmyslové podlahy, atd. Stroj SCRUBTEC lze dobře použít také ve stísněných prostorech. Práce je snadná především díky ergonomické konstrukci madla, která umožňuje ovládání jednou, nebo oběma rukama najednou. Madlo je možno sklopit velmi nízko, díky čemuž je možno umývat podlahy také pod nábytkem či regály


Měkké povrchy, čalounění

Na extrakční čištění koberců, čalounění a autosedaček používáme populární a výkonný stroj KÄRCHER. Extrakční čištění je čištění mokrou cestou, které umožňuje hloubkové vyčištění různých typů textilií. Účinnost této metody je výrazně vyšší než u mechanického čištění vysáváním nebo u ručního tepování. Její použití nečistotu skuteční odstraní, je mechanický šetrné ke koberci a nábytku. Je vhodné i na velmi znečištěné plochy.


Prádlo

Na žehlení prádla jsme pořídili nejlepší parní generátor značky PHILIPS. PerfectCare Elite žehlí s garancí bezpečnosti před spálením veškeré žehlitelné materiály od džín po hedvábí.

© 2021 Lucie - úklidová firma, Doubravice 116, 511 01 Turnov
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma!